Rusza akcja promocyjna Tradicamp2012 – potrzebni wolontariusze!

maj 17, 2012

W najbliższych dniach rusza akcja promocyjna Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp2012, który w tym roku odbywa się w dniach od 1 do 7 lipca. Celem akcji promocyjnej jest rozpowszechnienie folderów z informacjami o tegorocznym zjeździe w poszczególnych wspólnotach wiernych przywiązanych do liturgii sprawowanej w formie nadzwyczajnej. W ostatnich latach akcje te były przeprowadzane bezpośrednio przez współpracowników Fundacji Inicjatywa Włodowicka, która jest organizatorem zjazdów. W tym roku przez wzgląd na ilość miejsc do jakich trzeba dotrzeć na terenie Polski oraz znaczące zainteresowanie zjazdem organizatorzy zwracają się z prośbą pomoc w tej akcji.

Wiernych, którzy przyjadą na tegoroczny zjazd oraz tych, którzy nie będą mogli przyjechać, ale sercem wspierają tę inicjatywę, organizatorzy zjazdu zapraszają do wsparcia organizacji poprzez dystrybucję w swoich środowiskach folderów promujących Letni Zjazd Integracyjny Tradicamp2012. Wesprzyjcie zjazd jako wolontariusze i przyłączcie się do budowy jedności i stabilności polskich środowisk tradycyjnych.

Coroczne zjazdy Tradicamp gromadzą coraz liczniejszą wspólnotę oraz przynoszą wielkie owoce dla ogółu polskich wiernych przywiązanych do liturgii w formie nadzwyczajnej. Dzięki zjazdom księża, ministranci, schole i organiści formują się liturgicznie, a cała wspólnota zjazdu integruje się – aby umocniona – z jeszcze większą siłą wspierać działania naszych środowisk na terenie całego kraju.

Wolontariuszy, którzy chcieliby zająć się rozprowadzeniem folderów w swoich środowiskach (organizatorzy przekażą wolontariuszom odpowiedni nakład wydrukowanych folderów) prosimy o kontakt:

info@tradicamp.pl
(34) 341-00-21
www.tradicamp.pl

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!