ZAKWATEROWANIE

Rejon (Włodowice – Rzędkowice – Hucisko – Podlesice), w jakim odbywają się Ogólnopolskie Spotkania Wiernych Tradycji Łacińskiej Tradicamp, zapewnia szerokie możliwości zakwaterowania. W okolicy znajduje się kilka pól namiotowych. Właściciele gospodarstw również zezwalają na rozbijanie namiotów na ich ternie za niewielką opłatą. Największa bazę noclegową na tych terenach oferują jednak same gospodarstwa agroturystyczne. Do dyspozycji bardziej wymagających uczestników spotkań Tradicamp są również motele i hotele.

Zaznaczyć jednak należy, że to w Rzędkowicach ulokowane jest obozowisko spotkań Tradicamp, które jest punktem zbornym dla wszystkich uczestników. Warto zatem zakwaterować się na obozowisku lub w jak najmniejszej odległości od niego aby zagwarantować sobie wygodny udział we wszystkich wydarzeniach podczas spotkań Tradicamp. W przypadku braku miejsc noclegowych w Rzędkowicach polecamy noclegi w miejscowościach Hucisko, Podlesice lub Włodowice. Hucisko jest oddalone od obozowiska o 1,5 km, Włodowice o 3 km, Podlesice natomiast o 4 km (leśnymi ścieżkami – 3 km) i dlatego zakwaterowanie tam polecamy tylko zmotoryzowanym Uczestnikom spotkań.

Pobierz ↓ 

Obozowisko spotkań Tradicamp posiada 90 miejsc noclegowych, z czego ok. 40 zajmuje kadra spotkań. Wyposażone jest w nowoczesny węzeł sanitarny (WC, prysznice, aneks kuchenny i miejsca do zmywania naczyń). Całość obozowiska spotkań Tradicamp jest ogrodzona, oświetlona i całodobowo dozorowana. Rozprowadzone są też przyłącza elektryczne. Do dyspozycji są również zadaszone ławy do przyrządzania i spożywania posiłków. Na terenie znajduje się boisko do siatkówki oraz miejsca na ogniska. Na ternie obozowiska w naszej kuchni można zamówić obiady. W odległości 400 m od obozowiska ulokowany jest sklep, a w odległości już 200 m znajdziemy bar. Pole namiotowe, w ramach którego funkcjonuje obozowisko jest własnością gminy Włodowice i zostało wybudowane z uwzględnieniem standardów obowiązujących w tym względzie w Unii Europejskiej. Jest zatem przystosowane do potrzeb zarówno osób, które chcą tu rozbić namiot, jak i tych którzy planują nocleg w przyczepie campingowej.

Obozowisko spotkań Tradicamp ulokowane jest we wsi Rzędkowice, przy ul. Leśnej 4, w ramach tamtejszego pola namiotowego. Jadąc drogą od strony Włodowic należy przejechać praktycznie całe Rzędkowice (ok. 1,5 km od granicy Rzędkowic) i na wysokości stadniny koni, a przed barem „Pod skałką” skręcić w lewo, w ul. Leśną i przejechać ok. 200 m. Jadąc od strony drogi nr 792 należy przejechać ok. 700 m od granicy Rzędkowic i zaraz za zakrętem skręcić w prawo w ul. Leśną i przejechać ok. 200 m. Ważne dla poszukujących obozowiska jest to, że ul. Leśna jest drogą boczną, odchodzącą od głównej drogi w Rzędkowicach i rozpoczyna się na wysokości stadniny koni. Po przejściu tą drogą ok. 30 m na północ, widać już w oddali obozowisko spotkań Tradicamp.

Ceny zakwaterowania na obozowisku spotkań Tradicamp:

1. Osoba dorosła – 8 zł doba
2. Dzieci do lat 3 – 0 zł
3. Dzieci od 3 do 15 lat – 6 zł doba
4. Namiot 1-2 osobowy 6 zł / doba
5. Namiot 3-4 osobowy 8 zł / doba
6. Namiot 5 osobowy i powyżej – 10 zł doba
7. Przyczepa campingowa – 12 zł doba
8. Przyczepa towarowa – 6 zł doba
9. Motocykl / skuter – 3 zł doba
10. Samochód osobowy (do 5 osób) – 6 zł doba
11. Bus, samochód osobowy powyżej 5 osób – 10 zł doba
12. Autocamp – 20 zł doba
13. Autobus – 35 zł doba
14. Przyłącze do prądu – 11 zł doba
15. Opłata za korzystanie z prysznica – 3 zł jednorazowe korzystanie przez 1 osobę

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!