OBOZOWISKO

Obozowisko jest poza kościołem najważniejszym miejscem na mapie spotkań Tradicamp. To tu zakwaterowana jest większość Uczestników spotkań (pole namiotowe) i tu odbywa się większość wydarzeń integracyjnych. Na obozowisku ulokowane jest Oratorium, Punkt Rejestracyjno-Informacyjny i kuchnia obozowa. Na terenie znajduje się boisko do siatkówki oraz miejsca na ogniska. W odległości 400 m od obozowiska znajduje się sklep, a w odległości zaledwie 200 m – bar.

Obozowisko spotkań Tradicamp ulokowane jest we wsi Rzędkowice, przy ul. Leśnej 4, w ramach tamtejszego pola namiotowego. Jadąc drogą od strony Włodowic należy przejechać praktycznie całe Rzędkowice (ok. 1,5 km od granicy Rzędkowic) i na wysokości stadniny koni, a przed barem „Pod skałką” skręcić w lewo, w ul. Leśną i przejechać ok. 200 m. Jadąc od strony drogi nr 792 należy przejechać ok. 700 m od granicy Rzędkowic i zaraz za zakrętem skręcić w prawo w ul. Leśną i przejechać ok. 200 m. Ważne dla poszukujących obozowiska jest to, że ul. Leśna jest drogą boczną, odchodzącą od głównej drogi w Rzędkowicach i rozpoczyna się na wysokości stadniny koni. Po przejściu tą drogą ok. 30 m na północ, widać już w oddali obozowisko spotkań Tradicamp.

Rzędkowice to jedna z piękniejszych miejscowości na Jurze. Dzięki swemu korzystnemu położeniu w sąsiedztwie skał jurajskich i przepięknych lasów iglastych i mieszanych, mieszkańcy wsi na co dzień mogą cieszyć się wspaniałymi widokami i czystym powietrzem. Doceniający te walory turyści coraz liczniej i częściej przybywają do Rzędkowic w celach rekreacyjnych. Tereny, na których leżą Rzędkowice zaliczane są do najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Nie sposób zliczyć wszystkich miejsc, które warto tutaj odwiedzić. Na terenie samej wsi znajduje się wiele szkółek wspinaczkowych, stadnina koni oraz gospodarstwa agroturystyczne. Samo obozowisko mieści się ok. 150 m od jednej z najbardziej znanych na terenie Wyżyny formacji skalnych (Wysoka), przypominającej swym kształtem dłoń (jej zarys umieszczony jest w oficjalnym logo spotkań Tradicamp) oraz słynnej półkilometrowej Skalnej Grzędy Rzędkowickiej. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto chce odpocząć od zgiełku i hałasu, korzystając równocześnie w pełni z licznych atrakcji, jakie oferuje Jura. Odpoczynek i relaks gwarantuje doskonała lokalizacja obozowiska w zaciszu pachnącego, iglastego lasu.

Obozowisko Tradicamp
Rzędkowice ul. Leśna 4
Gmina Włodowice
Punkt Rejestracyjno Informacyjny – Tel. (34) 341-00-21
Recepcja Pola Namiotowego – Tel. 514-198-438

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!