Tradicamp2011 – Dzień 2.

lip 5, 2011

Kolejny dzień Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp2011 za nami. Uczestnicy coraz lepiej poznają się nawzajem, a szkolenie ministrantów nabiera tempa.

Drugi dzień Tradicamp2011, nieco zaspani po wrażeniach dnia poprzedniego Uczestnicy rozpoczęli tradycyjnie od odśpiewania Godzinek w oratorium. Następnie planowo odbyły się celebracje liturgiczne, w które czynnie zaangażowani byli wszyscy ministranci szkoleni na Warsztacie. Msze Święte ciche przy bocznych ołtarzach odprawili ks. prałat Roman Kneblewski , ks. marek Grabowski FSSP, o. Tomasz Pirszel, i ks. Michał Stanikowski. Recytowaną Mszę w kaplicy Świętego Krzyża oraz Mszę śpiewaną o godz. 10.00 celebrował ks. Piotr Paćkowski. Uroczystą Mszę Świętą o godz. 11.30 odprawił ks. Grabowski FSSP, w asyście ks. Paćkowskiego (diakon) i ks. Stanikowskiego (subdiakon).

Po południu odbyły się zajęcia przewidziane w programie Warsztatu Liturgicznego oraz przygotowania do wieczornego ogniska, na które zaproszeni byli wszyscy Uczestnicy zjazdu. Wspólne pieczenie kiełbasek i śpiewanie piosenek w akompaniamencie gitary stały się okazją do zintegrowania wszystkich Uczestników, zgrupowanych na obozowisku, jak i poza nim. Dzień zakończony został wspólnym odśpiewaniem Nieszporów.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!