Tradicamp2011 -Dzień 1.

lip 4, 2011

Rozpoczął się Tradicamp2011. Obozowisko w Rzędkowicach wypełnił gwar przybywających z całej Polski Uczestników. Już pierwszego dnia trwania zjazdu zarejestrowało się 70 osób.

Przez całe niedzielne popołudnie w Punkcie rejestracyjno-informacyjnym wydawane były karty uczestnictwa w tegorocznym zjeździe. Na polu namiotowym rozbiło się już kilkanaście kolorowych namiotów, a Gości wciąż przybywa.

Spośród oficjalnych kapelanów Tradicamp2011 obecni byli ks. Piotr Paćkowski, Prezydent Federacji Pueri Cantores oraz ks. Marek Grabowski FSSP, który odprawił Mszę Świętą Prymicyjną, inaugurującą zjazd. Późnym wieczorem na obozowisko dotarł też ks. Prałat Roman Kneblewski. Organizatorów cieszy liczna obecność wiernych spoza zjazdu, przybyłych z okolicznych wsi i miejscowości, aby wziąć udział we Mszy Świętej i uroczystych Nieszporach.

Podczas kolacji wszyscy Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z organizatorami i kadrą. Obozowicze poznali harmonogram zajęć dla Warsztatu Liturgicznego i ramowy plan zjazdu. Rozdzielone zostały też funkcje przewidziane na poniedziałkowe celebracje liturgiczne.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!