Zakończenie akcji promocyjnej Tradicamp2011.

cze 20, 2011

Niedzielnym wyjazdem do Wrocławia i Wałbrzycha Wolontariusze Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp zakończyli akcję promocyjną tegorocznej edycji zjazdu w środowiskach tradycyjnych całego kraju. W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia Tradicamp2011, wszyscy oddelegowani Wolontariusze powracają do swoich stałych obowiązków związanych z przygotowaniami do tegorocznej edycji.

W ciągu dwóch miesięcy Wolontariusze odwiedzili większość miejsc celebracji Mszy Świętej w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, w tym: Bytom, Katowice, Opole, Bielsko Białą, Łódź, Kutno, Łowicz, Warszawę wraz z podstołecznym Brwinowem, Zielonką i Józefowem, Radom, Lublin, Płock, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Poznań wraz z podpoznańskimi Owińskami i Koszutami Małymi, Tychy, Wrocław i Wałbrzych.

Tegoroczne spotkania z wiernymi i ich duszpasterzami pokazały, że Tradicamp jest już dobrze rozpoznawalnym wydarzeniem, które na stałe zagościło w kalendarzach polskich tradycjonalistów. Jak relacjonują Wolontariusze, w rozmowach najczęściej pojawiały się pytania o zakwaterowanie uczestników zjazdu, plan dnia oraz możliwość przyjazdu z dziećmi. Wszelkie informacje na temat organizacji imprezy, wraz z wykazem gospodarstw agroturystycznych w okolicy obozowiska dostępne są pod adresem https://tradicamp.pl/. Organizatorzy jeszcze raz serdecznie zapraszają całe rodziny, także z małymi dziećmi. Cicha, leśna lokalizacja Tradicamp, otoczona bajecznymi krajobrazami, stanowi wymarzone miejsce na spacery z najmłodszymi, a znajdujące się w sąsiedztwie zamki i warownie z pewnością zainteresują nieco starsze dzieci. Atutem dla rodziców będzie także łatwy dojazd i szeroki wachlarz usług noclegowych. Ponadto, na obozowisku i podczas wszystkich zajęć dyżurować będzie wykwalifikowana kadra wychowawcza.

Wolontariusze Letniego Zjazdu Tradicamp2011 pragną jeszcze raz podziękować za ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie we wszystkich środowiskach tradycji katolickiej w naszym kraju oraz za pomoc w rozprowadzaniu folderów informacyjnych, jaką okazali księża i wierni. Zapewniają jednocześnie o swojej ciągłej modlitwie w intencji rozwoju tradycyjnych wspólnot.

Organizatorzy oczekiwać będą na uczestników tegorocznego zjazdu w niedzielę 3 lipca, od godziny 12:00, o której zostanie otwarty punkt rejestracyjno-informacyjny na obozowisku. Uroczysta Msza Święta inaugurująca Tradicamp2011, po której celebrans ks. Marek Grabowski FSSP udzieli prymicyjnego błogosławieństwa, rozpocznie się o godz. 18:00.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!