SKŁADKA

Uczestnicy Ogólnopolskich Spotkań Wiernych Tradycji Łacińskiej „Tradicamp” wnoszą składkę organizacyjną. Obowiązek ten nie dotyczy osób które nie ukończyły szesnastego roku życia oraz kadry kapłańskiej i świeckiej spotkań „Tradicamp”. Uczestnicy wydarzeń organicznie włączonych w spotkania “Tradicamp” (Rodzinna Szkoła Wiaty, Obóz Młodzieżowy itp.) mają składkę organizacyjną wkalkulowaną w opłatę za uczestnictwo w tych wydarzeniach.

Składka organizacyjna przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacji spotkań „Tradicamp” a w szczególności kosztów liturgii oraz utrzymania księży i sióstr zakonnych posługujących w trakcie naszych spotkań. Wysokość składki organizacyjnej uzależniona jest od zakresu czasu uczestnictwa w spotkaniach „Tradicamp”.

Podstawowa wartość składki wynosi 25 zł i dotyczy jednodobowego udziału. Obowiązek wniesienia składki organizacyjnej powstaje z chwilą rozpoczęcia udziału w spotkaniach. Doba liczona jest od danego dnia do dnia następnego. Z tytułu każdej kolejnej doby uczestnictwa (nie więcej niż sześć razy) należy do podstawowej wartości składki doliczyć kwotę 15 zł. Ewentualna siódma doba pobytu oraz następne doby nie skutkują dalszym wzrostem wartości składki organizacyjnej. Składkę wnosi się na miejscu po przyjeździe na spotkania “Tradicamp”.

1 dobowy udział – 25 zł
2 dobowy udział – 40 zł
3 dobowy udział – 55 zł
4 dobowy udział – 70 zł
5 dobowy udział – 85 zł
6 (i więcej) dobowy udział – 100 zł

Uczestnikom spotkań Tradicamp przysługuje obniżenie o kwotę 25 zł, wartości składki organizacyjnej wnoszonej przez pielgrzymów Gietrzwałdzkiej Łosiery Tradycji Łacińskiej na organizację tej pielgrzymki.

DANE DO WPŁAT
(składka organizacyjna, darowizny)
ING Bank Śląski
Nr konta: 71 1050 1461 1000 0090 3025 6037
Fundacja Inicjatywa Włodowicka
ul. Żarecka 138
42-421 Włodowice

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!