NOCLEGI

GDZIE NOCOWAĆ ?

Wioska Rybaki jest miejscem odbywania się dorocznych Ogólnopolskich Spotkań Wiernych Tradycji Łacińskiej – „Tradicamp” oraz wydarzeń organicznie włączonych w te spotkania to jest: Rodzinnej Szkoły Wiary, Obozu Młodzieżowego i Forum Tradycji Łacińskiej a także jest również miejscem zgrupowania pielgrzymów przed wyruszeniem Gietrzwałdzkiej Łosiery Tradycji Łacińskiej. Z tej racji wioska Rybaki jest najlepszym miejscem zakwaterowania, albowiem daje możliwość najpełniejszego uczestniczenia w tych wszystkich wydarzeniach.

Bazę noclegową na Rybakach stanowi dom „Bielik” oraz pole kempingowe „Kormoran”. Poniżej w niniejszej zakładce znajdziecie informacje o obydwu tych możliwościach noclegów na Rybakach oraz o możliwościach noclegów w miejscowościach zlokalizowanych w okolicy wioski Rybaki. Wszystkie lokalizacje tu wymienione są uwidocznione na mapie udostępnianej na dole poniżej treści niniejszej zakładki oraz w zakładce [MAPY].

NOCLEGI W WIOSCE RYBAKI – DOM „BIELIK”

Dom „Bielik” jest prowadzony przez Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Oferuje noclegi w pokojach 2 / 3 / 4 – osobowych w standardzie hotelowym (TV i łazienki). Budynek przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych oraz wyposażony jest w windę. Pobyt w domu „Bielik” wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsca z uwagi na duże zainteresowanie terminem odbywania się spotkań „Tradicamp”. Ośrodek „Caritas” przygotował specjalną ofertę promocyjną dla uczestników spotkań „Tradicamp” oraz uczestników wydarzeń organicznie włączonych w te spotkania – 160 zł za nocleg osoby z pełnym wyżywieniem. Skorzystanie z tej oferty wymaga podania przy rezerwacji pokoju hasła „TRADICAMP” oraz bycia zapisanym jako uczestnik spotkań „Tradicamp” lub uczestnik wydarzeń organicznie włączonych w te spotkania.

Dom „Bielik” w Rybakach
tel.         796 – 005 – 042
e-mail    rybaki@rybaki.org.pl
www      rybaki.org.pl

NOCLEGI W WIOSCE RYBAKI – POLE KEMPINGOWE „KORMORAN”

Pole kempingowe „Kormoran” jest tworzone specjalnie na potrzeby spotkań „Tradicamp” i funkcjonuje przez cały tydzień trwania spotkań, oferując możliwość noclegów w namiotach / przyczepach / camperach. Pole kempingowe prowadzone jest przez organizatora spotkań „Tradicamp” to jest Fundację Inicjatywa Włodowicka we współpracy z Archidiecezjalnym Ośrodkiem Charytatywnym Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Pole „Kormoran” jak każdy obiekt tego typu zapewnia dostęp do toalet, bieżącej wody, gorącego prysznica i energii elektrycznej. Na terenie pola kempingowego do dyspozycji jest miejsce do przygotowania i spożywania prostych posiłków. W miejscu tym znajduje się ogólnodostępna lodówka, zmywalnia naczyń oraz zapewniony jest wrzątek. Ponad to, można w tym miejscu bezpłatnie naładować telefon lub latarkę. Zapewniona jest również możliwość opróżnienia nieczystości płynnych z kaset chemicznych. Opłaty pobierane na polu „Kormoran” przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Opłaty dzienne: 22 zł – osoba, 12 zł – dzieci od 8 do 15 lat, bezpłatnie – dzieci do 7 lat, 16 zł – namiot mały (1-2 osobowy), 22 zł – namiot duży, 24 zł – przyczepa kempingowa, 30 zł – camper, 20 zł – przyłącze elektryczne, 5 zł – zwierzęta. Samochody parkowane są na bezpłatnym parkingu przy polu kempingowym. Wjazd samochodem na teren pola kempingowego możliwy jest w dniu zakwaterowania oraz w dniu wykwaterowania. Prysznice dostępne są każdego dnia, od godz. 6:00 do godz. 9:00 oraz od godz. 18:00 do godz. 23:00. Pobytu na polu kempingowym „Kormoran” nie trzeba rezerwować ale uprawnionymi do pobytu na tym polu są wyłącznie osoby będące uczestnikami spotkań „Tradicamp” lub uczestnikami wydarzeń organicznie włączonych w te spotkania. Przypominamy w tym miejscu o możliwości wykupienia na cały pobyt, pełnego wyżywienia lub samych obiadów o czym szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce [WYŻYWIENIE]. Wszelkie pozostałe informacje dotyczące pobytu na polu kempingowym „Kormoran” udzielane są wyłącznie telefonicznie lub mailowo.

Pole kempingowe „Kormoran” w Rybakach
tel          (34) 341 – 00 – 21 wew. 210
e-mail    kormoran@tradicamp.pl

NOCLEGI W OKOLICY WIOSKI RYBAKI – GOSPODARSTWA, PENSJONATY, HOTELE

W odległości od kilku do kilkunastu kilometrów od wioski Rybaki znajdują się liczne gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz hotele. Najbliższa miejscowość z dużą ilością gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów i hoteli to Pluski (7,5 km). Szeroką ofertę noclegową znajdziemy również w miejscowościach; Kołatek (6 km), Kurki (5 km), Marózek (7 km), Mierki (8 km), Selwa (7 km), Stawiguda (14 km), Waszeta (6 km). Informacje o tym jak dojechać do wymienionych wyżej miejscowości znajdują się w zakładce [DOJAZD].

 

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!