Kochani Księża, kochane Siostry, drodzy uczestnicy dorocznych spotkań Tradicamp! W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące organizacji spotkań Tradicamp w bieżącym roku informujemy, że wyjątkowo w tym roku spotkania te odbywają się w formie zjazdu organizacyjnego dla kadry oraz współpracowników. Wynika to z faktu trwającej generalnej reorganizacji spotkań Tradicamp. Jednym z elementów tej reorganizacji jest zmiana miejsca odbywania się spotkań Tradicamp. Tym samym nie będziemy obecni w zwyczajowym terminie spotkań na dotychczasowym miejscu odbywania się spotkań. Jednocześnie informujemy, iż miedzy innymi 7 lipca A.D.2022 podczas zjazdu organizacyjnego zostanie odprawiona Msza Święta w tradycyjnej formie Rytu Rzymskiego z racji XV rocznicy wydania Motu Proprio Summorum Pontificum Ojca Świętego Benedykta XVI. Prosimy o duchową łączność w modlitwie.

O generalnej reorganizacji Ogólnopolskich Spotkań Wiernych Tradycji Łacińskiej Tradicamp informowaliśmy już w październiku A.D.2021 wraz z ogłoszeniem wznowienia organizacji pielgrzymki Tradiclaromontana oraz Tradicolekcji po przerwie covidowej. Ówcześnie niebyło jednak jasne czy elementem tej reorganizacji będzie również zmiana miejsca odbywania się spotkań. Dziś wiemy już, że zmiana miejsca będzie jednym z kluczowych elementów reorganizacji spotkań i niesie za sobą możliwość udziału w tym wydarzeniu znacznie większej grupy wiernych w różnorodnych formach. Chcemy aby spotkania Tradicamp stały się autentycznie miejscem spotkania wiernych Tradycji Łacińskiej z całej Polski, aby trwale wpływały na formację osobistą wiernych i całej wspólnoty Tradycji Łacińskiej, oraz aby spotkania Tradicamp stały się bardziej uniwersalnym wydarzeniem na którym miejsce dla siebie znajdzie każdy wierny Tradycji Łacińskiej.

Zawierzając się Matce Kościoła jesteśmy przekonani, że reorganizacja spotkań Tradicamp przyniesie wiele dobrych owoców dla całej wspólnoty Tradycji Łacińskiej w Polsce. Tegoroczne spotkania Tradicamp2022 odbywają się w formie zamkniętego zjazdu organizacyjnego dla kadry oraz współpracowników. Niemniej, każdego kto na obecnym etapie chce się włączyć w organizację spotkań Tradicamp zapraszamy do udziału również w tegorocznych spotkaniach. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z organizatorem – mail: info@tradicamp.pl    tel: (34) 341-00-21

 

Soli Deo per Mariam!

Zespół ds. Tradicamp

Fundacja Inicjatywa Włodowicka

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!