Obozowisko Tradicamp2011 gotowe na przyjęcie gości!

lip 2, 2011

Dziś grupa dziesięciu wolontariuszy zakończyła prace organizacyjne na obozowisku w Rzędkowicach. Ustawiono także drogowskazy i banery oraz przygotowano i wyposażono Punkt Rejestracyjno-Informacyjny.

Sobotni poranek i przedpołudnie upłynęło organizatorom na pracach wokół obozowiska i na polu namiotowym. Wolontariusze rozbili namioty oraz przygotowali obozową stołówkę, wyposażając ją w zadaszenie i oświetlenie. Również Punkt Rejestracyjno-Informacyjny, będący głównym „centrum dowodzenia” obozowiskiem został przygotowany do jutrzejszego otwarcia. Nad jego wejściem zawisł baner z olbrzymim logo Tradicamp. Uczestników zjazdu powitają przy bramie dwa maszty z powiewającymi flagami – Rzeczpospolitej Polskiej i Watykanu.

Przy wjeździe do Rzędkowic, zarówno od strony Włodowic, jak i Kroczyc, pod tablicą z nazwą miejscowości zamontowano tablice informujące o odbywającym się Zjeździe Tradicamp. Rozjazd prowadzący na pole namiotowe oznakowany został widocznym z daleka, kilkumetrowym banerem informacyjnym, który zawisł na specjalnie ustawionym przez Gminę Włodowice maszcie.

Po południu organizatorzy zajęli się przygotowaniem oratorium, w którym codziennie spotykać się będą Uczestnicy na wspólnej modlitwie. Na jego wyposażenie złożyły się duży krucyfiks, świece i ławki. Wolontariusze odpowiedzialni za przygotowanie zaplecza Warsztatu Liturgicznego zakończyli też prace przygotowawcze w zakrystii parafii św. Bartłomieja Apostoła we Włodowicach.

Miła niepodzianka spotkała wolontariuszy oraz pierwszych przybyłych gości przed wieczornym posiłkiem. Przywitała ich bowiem regionalna orkiestra dęta!

Obozowisko jest gotowe na przyjęcie Uczestników. Zapraszamy serdecznie!!!

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!