Akcja promocyjna Tradicamp2011.

kwi 12, 2011

Rozpoczęła się akcja promocyjna Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp2011. Wolontariusze zjazdu odwiedzają miejsca celebracji Mszy Świętych w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego w Polsce, rozdają foldery i udzielają informacji zainteresowanym uczestnictwem w zjeździe.

Do tegorocznej edycji zjazdu pozostało niespełna trzy miesiące. Przygotowania w pełni, a już grupy wolontariuszy Tradicamp rozpoczęły wizyty we wspólnotach tradycyjnych na terenie całego kraju. Podobnie jak w roku ubiegłym wolontariusze odwiedzą miasta, w których celebrowana jest Msza Święta w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, aby spotkać się z Uczestnikami, zaprosić na tegoroczny Zjazd i udostępnić zainteresowanym nowy folder dotyczący zjazdu. Z wolontariuszami udzielającymi szczegółowych informacji można porozmawiać po Mszy Świętej przed kościołem.

Nowy folder, jaki trafia do wiernych, nawiązuje swoim układem do koncepcji strony internetowej, tak aby Uczestnicy wygodnie i szybko znaleźli potrzebne im informacje. Znajdują się w nim poszczególne bloki tematyczne dotyczące turystyki i rekreacji, Liturgii, integracyjnego wymiaru imprezy, Warsztatu Liturgicznego dla ministrantów, a także kalendarium z datami zjazdu w kolejnych latach. Wiernych, którzy uczestniczyli w zjeździe w roku 2010 spotka miła niespodzianka – w nowym projekcie ulotki znalazły się zdjęcia z ubiegłorocznego zjazdu Tradicamp.

Wolontariusze Tradicamp mają nadzieję, że zostaną przyjęci przez środowiska i ich duszpasterzy równie życzliwie jak w roku ubiegłym. Nasi przedstawiciele, w koszulkach z logo Tradicamp będą do dyspozycji zainteresowanych bezpośrednio po Mszy Świętej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowym folderem i zachęcamy do zadawania pytań wolontariuszom.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!