Zmiana terminu Tradicamp2010.

cze 25, 2010

Obóz integracyjny TRADICAMP2010 w związku z wysokim prawdopodobieństwem kolizji jego pierwotnego terminu z II turą wyborów prezydenckich odbędzie się w terminie 22 – 28 sierpnia A.D. 2010.

ZMIANA TERMINU TRADICAMP2010

Obóz integracyjny TRADICAMP2010 w związku z wysokim prawdopodobieństwem kolizji jego pierwotnego terminu z II turą wyborów prezydenckich odbędzie się w terminie 22 – 28 sierpnia A.D. 2010

W ostatnich tygodniach wiele osób zwróciło uwagę na możliwość osłabienia efektu organizacyjnego obozu. TRADICAMP2010 nie ma być tylko okazją do integracji. W założeniach ma również dawać możliwość zapoznania z tradycyjną liturgią wiernych, którzy do tej pory nie mieli możliwości jej poznania. Wybory prezydenckie nie tylko zachęcają do pozostania w miejscach głosowania i rezygnacji z ewentualnych wyjazdów ale również powodują osłabienie przekazu informacji o takim przedsięwzięciu jak nasze. W związku powyższym po konsultacji z osobami które już potwierdziły swoją obecność na obozie podjęto decyzję o zmianie terminu. Pragniemy zwrócić uwagę, iż w okresie planowania organizacyjnego obozu (rok2009) nie było sposobu aby przewidzieć wspomniane wybory. Jednocześnie z góry przepraszamy wszystkie osoby, którym ta zmiana utrudni bądź uniemożliwi uczestnictwo w obozie. Zapewniamy że decyzja została podjęta po konsultacji z zarejestrowanymi uczestnikami co mamy nadzieję zmaksymalizowało trafność nowego terminu.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!