ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

A.D. 2019
A.D. 2018
A.D. 2017
A.D. 2016
A.D. 2015
A.D. 2014
A.D. 2013
A.D. 2012
A.D. 2011
A.D. 2010

Zakończenie akcji promocyjnej Tradicamp2011.

Cze 20, 2011

Niedzielnym wyjazdem do Wrocławia i Wałbrzycha Wolontariusze Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp zakończyli akcję promocyjną tegorocznej edycji zjazdu w środowiskach tradycyjnych całego kraju. W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia Tradicamp2011, wszyscy oddelegowani Wolontariusze powracają do swoich stałych obowiązków związanych z przygotowaniami do tegorocznej edycji.

W ciągu dwóch miesięcy Wolontariusze odwiedzili większość miejsc celebracji Mszy Świętej w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, w tym: Bytom, Katowice, Opole, Bielsko Białą, Łódź, Kutno, Łowicz, Warszawę wraz z podstołecznym Brwinowem, Zielonką i Józefowem, Radom, Lublin, Płock, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Poznań wraz z podpoznańskimi Owińskami i Koszutami Małymi, Tychy, Wrocław i Wałbrzych.

Tegoroczne spotkania z wiernymi i ich duszpasterzami pokazały, że Tradicamp jest już dobrze rozpoznawalnym wydarzeniem, które na stałe zagościło w kalendarzach polskich tradycjonalistów. Jak relacjonują Wolontariusze, w rozmowach najczęściej pojawiały się pytania o zakwaterowanie uczestników zjazdu, plan dnia oraz możliwość przyjazdu z dziećmi. Wszelkie informacje na temat organizacji imprezy, wraz z wykazem gospodarstw agroturystycznych w okolicy obozowiska dostępne są pod adresem http://tradicamp.pl/. Organizatorzy jeszcze raz serdecznie zapraszają całe rodziny, także z małymi dziećmi. Cicha, leśna lokalizacja Tradicamp, otoczona bajecznymi krajobrazami, stanowi wymarzone miejsce na spacery z najmłodszymi, a znajdujące się w sąsiedztwie zamki i warownie z pewnością zainteresują nieco starsze dzieci. Atutem dla rodziców będzie także łatwy dojazd i szeroki wachlarz usług noclegowych. Ponadto, na obozowisku i podczas wszystkich zajęć dyżurować będzie wykwalifikowana kadra wychowawcza.

Wolontariusze Letniego Zjazdu Tradicamp2011 pragną jeszcze raz podziękować za ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie we wszystkich środowiskach tradycji katolickiej w naszym kraju oraz za pomoc w rozprowadzaniu folderów informacyjnych, jaką okazali księża i wierni. Zapewniają jednocześnie o swojej ciągłej modlitwie w intencji rozwoju tradycyjnych wspólnot.

Organizatorzy oczekiwać będą na uczestników tegorocznego zjazdu w niedzielę 3 lipca, od godziny 12:00, o której zostanie otwarty punkt rejestracyjno-informacyjny na obozowisku. Uroczysta Msza Święta inaugurująca Tradicamp2011, po której celebrans ks. Marek Grabowski FSSP udzieli prymicyjnego błogosławieństwa, rozpocznie się o godz. 18:00.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradicamp.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!